ABC28HEYN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ABC28HEYN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ABC28HEYN |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Popis | CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ABC28HEYN | Výrobce | Sullins Connector Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN EDGE DUAL FMALE 28POS 0.100 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9979 pcs | Datový list | Edgecard .100 in Data Sheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Ukončení | Solder |
| Série | - | Přečtěte Out | Single |
| stoupání | 0.100" (2.54mm) | Obal | Tray |
| Provozní teplota | -65°C ~ 150°C | Počet řádků | 1 |
| Počet poloh / Bay / Row | - | Počet poloh | 28 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - Izolace | Polyphenylene Sulfide (PPS) | Výrobní standardní doba výroby | 3 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | rod | Female |
| příruba Feature | - | Funkce | - |
| Typ kontaktu | Cantilever | Materiál kontaktu | Beryllium Copper |
| Kontakt Finish Tloušťka | 10.0µin (0.25µm) | Kontakt Finish | Gold |
| Barva | - | Typ karty | Non Specified - Dual Edge |
| Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |