SCRH3D16A-4R7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCRH3D16A-4R7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCRH3D16A-4R7 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 4.7UH 1.41A 105 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCRH3D16A-4R7 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 4.7UH 1.41A 105 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 154853 pcs | Datový list | SCRH3D16A Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±30% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) | stínění | Shielded |
| Série | SCRH3D16A | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 595-1468-2 SCRH3D16A-4R7N SCRH3D16A4R7 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 4.7µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.075" (1.90mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 4.7µH Shielded Inductor 1.41A 105 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 105 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.41A | Proud - Saturace | 900mA |