SCRH4D14R-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SCRH4D14R-120 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SCRH4D14R-120 |
|---|---|
| Výrobce | Bel |
| Popis | FIXED IND 12UH 790MA 360 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SCRH4D14R-120 | Výrobce | Bel |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 12UH 790MA 360 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 127565 pcs | Datový list | SCRH4D14R Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±30% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) | stínění | Shielded |
| Série | SCRH4D14R | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 100kHz |
| indukčnost | 12µH | Výška - Sedící (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Frekvence - Self Resonant | - | Detailní popis | 12µH Shielded Inductor 790mA 360 mOhm Max Nonstandard |
| DC Resistance (DCR) | 360 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 790mA |
| Proud - Saturace | 500mA |