domů > produkty > Potenciometry, proměnné odpory > Joystick Potenciometry > 252A104A50NA
252A104A50NA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 252A104A50NA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 252A104A50NA
Výrobce CTS Electronic Components
Popis JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number 252A104A50NA Výrobce CTS Electronic Components
Popis JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6001 pcs Datový list 252 Series
Kategorie Potenciometry, proměnné odpory Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm) Série 252
Úhel otočení 50° Režim panel 100 kOhms
Příkon (W) 0.0125W Obal Bulk
Typ montáže Through Hole Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 2 Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W Osa 2