252A104B40NA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 252A104B40NA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 252A104B40NA |
|---|---|
| Výrobce | CTS Electronic Components |
| Popis | JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH |
Product parameter
| Part Number | 252A104B40NA | Výrobce | CTS Electronic Components |
|---|---|---|---|
| Popis | JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4379 pcs | Datový list | 252 Series |
| Kategorie | Potenciometry, proměnné odpory | Tolerance | ±20% |
| Velikost / Rozměry | Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm) | Série | 252 |
| Úhel otočení | 40° | Režim panel | 100 kOhms |
| Příkon (W) | 0.0125W | Obal | Bulk |
| Typ montáže | Through Hole | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Detailní popis | 2 Axis 100 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 40° 0.0125W | Osa | 2 |