domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DCMAMT62SNM
DCMAMT62SNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMAMT62SNM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DCMAMT62SNM
Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 930 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number DCMAMT62SNM Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 930 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Crimp
Série 24308-Style, D*MAM Obal Bulk
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet řádků 3
Počet poloh 62 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutí -
Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) příruba Feature Cable Side (M3)
Funkce - Detailní popis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Typ kontaktu Signal