domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Konektory D-Sub > DCMAMY37P
DCMAMY37P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMAMY37P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number DCMAMY37P
Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 3480 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Part Number DCMAMY37P Výrobce Cannon
Popis CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3480 pcs Datový list
Kategorie Konektory, propojovací kabely Wire Gauge -
napìtí - Ukončení Crimp
Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) Shell Materiál, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Série 24308-Style, D*MAM Obal Bulk
Ostatní jména DCMAMY37PPG Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Počet řádků 2 Počet poloh 37
Typ montáže Panel Mount Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Ochrana proti vniknutí - Materiál krytu Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
příruba Feature Housing/Shell (Unthreaded) Funkce -
Detailní popis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Jmenovitá hodnota proudu 7.5A
Typ kontaktu Signal Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontaktní formulář Machined Kontakt Finish Tloušťka 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Finish Gold Typ konektoru Plug, Male Pins
styl konektor D-Sub Barva Black
Spacing Spacing -
Související produkty
  • Část#:DCMAMT62SNM
  • Výrobci:Cannon
  • Popis:CONN D-SUB HD RCPT 62POS PNL MNT