DCMAY37SA197F0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMAY37SA197F0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCMAY37SA197F0 |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | DSUB 37 F CRIMP FLOA T |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | DCMAY37SA197F0 | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | DSUB 37 F CRIMP FLOA T | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 6194 pcs | Datový list | DCMAY37SA197F0 |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Shell Size, Layout Connector | 4 (DC, C) |
| Shell Materiál, Finish | Steel, Tin-Lead Plated | Shell Finish Tloušťka | - |
| Série | D*MA | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IDCMAY37SA197F0 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 37 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| páření cykly | 200 | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| příruba Feature | Housing/Shell (Unthreaded) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Thermoplastic | Detailní popis | Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position |