DCMAY62PNM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit DCMAY62PNM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DCMAY62PNM |
|---|---|
| Výrobce | Cannon |
| Popis | CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | DCMAY62PNM | Výrobce | Cannon |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN DSUB HD PLUG 62POS PNL MNT | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 4478 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Wire Gauge | 22-28 AWG |
| napìtí | - | Ukončení | Crimp |
| Série | D*MA | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | IDCMAY62PNM | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 3 | Počet poloh | 62 |
| Typ montáže | Panel Mount | Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Detailní popis | 62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Typ kontaktu | Signal |