ATV15C510J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV15C510J-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATV15C510J-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ATV15C510J-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 183928 pcs | Datový list | ATV15C5V0-HF thru 441-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 1 |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 56.7V | Napětí - porucha (Min) | 51V |
| Napětí - Rozdělení | SMC (DO-214AB) | Typ | Zener |
| Série | Automotive, AEC-Q101 | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | Automotive | Ochrana napájecího vedení | 1500W (1.5kW) |
| Napájení - špičkový impuls | 18.2A | Polarizace | DO-214AB, SMC |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní číslo výrobce | ATV15C510J-HF |
| Popis | TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 82.4V |