domů > produkty > Ochrana obvodu > TVS - diody > ATV15C600J-HF
ATV15C600J-HF
ATV15C600J-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV15C600J-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ATV15C600J-HF
Výrobce Comchip Technology
Popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number ATV15C600J-HF Výrobce Comchip Technology
Popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 198664 pcs Datový list ATV15C5V0-HF thru 441-HF
Kategorie Ochrana obvodu Napětí - Reverse Standoff (typ) 1
Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 66.7V Napětí - porucha (Min) 60V
Napětí - Rozdělení SMC (DO-214AB) Typ Zener
Série Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Zvlněný proud - nízká frekvence Automotive Ochrana napájecího vedení 1500W (1.5kW)
Napájení - špičkový impuls 15.5A Polarizace DO-214AB, SMC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce ATV15C600J-HF
Popis TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 96.8V