ATV15C6V0JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ATV15C6V0JB-HF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ATV15C6V0JB-HF |
|---|---|
| Výrobce | Comchip Technology |
| Popis | TVS DIODE 6V 10.3V DO214AB |
Product parameter
| Part Number | ATV15C6V0JB-HF | Výrobce | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 6V 10.3V DO214AB | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 190422 pcs | Datový list | ATV15C5V0-HF thru 441-HF |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 6V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 10.3V | Napětí - porucha (Min) | 6.67V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AB (SMC) |
| Série | Automotive, AEC-Q101 | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 1500W (1.5kW) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | DO-214AB, SMC | Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 145.63A | Kapacitní @ Frekvence | - |