D75F-019.44M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D75F-019.44M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | D75F-019.44M |
|---|---|
| Výrobce | Connor-Winfield |
| Popis | OSC TCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | D75F-019.44M | Výrobce | Connor-Winfield |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC TCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7799 pcs | Datový list | D75F |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | TCXO | Velikost / Rozměry | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Série | D75F | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 10-SMD, No Lead |
| Výstup | LVCMOS | Ostatní jména | CW653TR D75F-019.44 MHZ D75F019.44M |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Funkce | Enable/Disable | Frekvenční stabilita | ±500ppb |
| Frekvence | 19.44MHz | Detailní popis | 19.44MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead |
| Proud - Supply (Max) | 6mA | Proud - Supply (Vypnout) (Max) | - |