domů > produkty > Krystaly, oscilátory, rezonátory > Oscilátory > D75F-027.0M
D75F-027.0M
D75F-027.0M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit D75F-027.0M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number D75F-027.0M
Výrobce Connor-Winfield
Popis OSC TCXO 27.000MHZ LVCMOS SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number D75F-027.0M Výrobce Connor-Winfield
Popis OSC TCXO 27.000MHZ LVCMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 7759 pcs Datový list D75F
Kategorie Krystaly, oscilátory, rezonátory Napětí - Supply 3.3V
Typ TCXO Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)