F410T-12MC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit F410T-12MC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | F410T-12MC |
|---|---|
| Výrobce | Copal Electronics |
| Popis | FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | F410T-12MC | Výrobce | Copal Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 13903 pcs | Datový list | F410T Series |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 10.00mm |
| Hmotnost | 0.044 lb (19.96g) | Rozsah napětí | 10.2 ~ 13.8VDC |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.092 in H2O (23.0 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 40mm L x 40mm H |
| Série | F410T | RPM | 5800 RPM |
| Příkon (W) | 720mW | Ostatní jména | 563-1133 F410T12MC |
| Provozní teplota | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) | Hluk | 18.0 dB(A) |
| Životnost @ Temp. | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.060A |