F412R-12LB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit F412R-12LB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | F412R-12LB |
|---|---|
| Výrobce | Copal Electronics |
| Popis | FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | F412R-12LB | Výrobce | Copal Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15687 pcs | Datový list | F412R Series |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 12.20mm |
| Hmotnost | 0.044 lb (19.96g) | Rozsah napětí | 10.2 ~ 13.8VDC |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.059 in H2O (14.7 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 41mm L x 41mm H |
| Série | F412R | RPM | 4200 RPM |
| Příkon (W) | 480mW | Ostatní jména | 563-1136 F412R12LB |
| Provozní teplota | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) | Hluk | 16.0 dB(A) |
| Životnost @ Temp. | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Typ ventilátoru | Tubeaxial | Jmenovitá hodnota proudu | 0.040A |