domů > produkty > Kondenzátory > Tantalové kondenzátory > TAS105K035P1A
TAS105K035P1A
TAS105K035P1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TAS105K035P1A s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TAS105K035P1A
Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5847 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number TAS105K035P1A Výrobce Cornell Dubilier Electronics
Popis CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5847 pcs Datový list TAS Type
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Typ Hermetically Sealed Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) Série TAS
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobce Size Code A
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce General Purpose Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
kapacitní 1µF