TAS106K035P1F-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TAS106K035P1F-F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TAS106K035P1F-F |
|---|---|
| Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
| Popis | CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TAS106K035P1F-F | Výrobce | Cornell Dubilier Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TANT 10UF 35V 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6788 pcs | Datový list | TAS Type |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 35V |
| Typ | Hermetically Sealed | Tolerance | ±10% |
| Velikost / Rozměry | 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm) | Série | TAS |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Výrobce Size Code | F | Životnost @ Temp. | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | General Purpose |
| Poruchovost | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial | kapacitní | 10µF |