LEP240F-48-RT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LEP240F-48-RT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LEP240F-48-RT |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | LEP240F-48-RT | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 614 pcs | Datový list | LEP Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame |
| Velikost / Rozměry | 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm) | Série | LEP |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Požadováno minimální zatížení | No |
| Účinnost | 87% | Detailní popis | Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 5A | schválení | CE, cURus, TUV |