LEP240F-48-SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LEP240F-48-SN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LEP240F-48-SN |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V 240W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs |
Product parameter
| Part Number | LEP240F-48-SN | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 48V 240W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 692 pcs | Datový list | LEP Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Série | LEP | Příkon (W) | 240W |
| Ostatní jména | 1776-1297 | Provozní teplota | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable | Požadováno minimální zatížení | No |
| Funkce | DC Input Capable, Universal Input | Účinnost | 87% |
| Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 5A |