PCA600F-48-TP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCA600F-48-TP2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PCA600F-48-TP2 |
|---|---|
| Výrobce | Cosel |
| Popis | AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | PCA600F-48-TP2 | Výrobce | Cosel |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 185 pcs | Datový list | PCA Series Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 48V | Napětí - Izolace | 4kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm) | Série | PCA |
| Příkon (W) | 624W | Ostatní jména | 1776-3646 |
| Provozní teplota | -20°C ~ 70°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Požadováno minimální zatížení | - | Výrobní standardní doba výroby | 8 Weeks |
| Účinnost | 93% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 13A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input |
| Proud - výstup (Max) | 13A | schválení | CE, cURus, D-Mark |