domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > PCA600F-48
PCA600F-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCA600F-48 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PCA600F-48
Výrobce Cosel
Popis AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 219 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number PCA600F-48 Výrobce Cosel
Popis AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 219 pcs Datový list PCA Series Datasheet
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 48V Napětí - Izolace 4kV
Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm) Série PCA
Příkon (W) 624W Ostatní jména 1776-3664
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Počet výstupů 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Účinnost 93% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 13A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
Proud - výstup (Max) 13A schválení CE, cURus, D-Mark