CNR60A20V
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CNR60A20V s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CNR60A20V |
|---|---|
| Výrobce | Crydom |
| Popis | DIN SSR 600VAC/20A, 90-280VAC/DC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | CNR60A20V | Výrobce | Crydom |
|---|---|---|---|
| Popis | DIN SSR 600VAC/20A, 90-280VAC/DC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5764 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 48 ~ 600 V |
| Napětí - Vstup | 90 ~ 280VAC/DC | styl koncovky | Screw Terminal |
| Série | CNR | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | SSR with Integrated Heat Sink | Typ výstupu | AC, Zero Cross |
| Ostatní jména | 646-1306 | Typ montáže | DIN Rail |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | load Current | 20A |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Obvod | SPST-NO (1 Form A) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
RGC1P48AA42E - Výrobci:
Carlo Gavazzi - Popis:
SSR I IN PS 480V 43A 1200VP - Na skladě:
644
- Část#:
CNR1 - Výrobci:
Mallory Sonalert Products - Popis:
NUT CLR ALUM KNURL - Na skladě:
12443
DRC3P48A411R2 - Výrobci:
Crydom - Popis:
480V 7.6A 230VAC 1NO+1NC RN 2L - Na skladě: