CNR60D30UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CNR60D30UR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number |
CNR60D30UR |
| Výrobce |
Crydom |
| Popis |
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V |
| Stav volného vedení / RoHS |
Bez olova / V souladu RoHS |
In Stock 5233 pcs |
Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote |
Product parameter
| Part Number |
CNR60D30UR |
Výrobce |
Crydom |
| Popis |
Stav volného vedení / RoHS |
Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství |
5233 pcs |
Datový list |
| Kategorie |
Relé |
Napětí - Load |
48V ~ 600V |
| Napětí - Vstup |
4 ~ 32VDC |
styl koncovky |
Screw Terminal |
| Dodavatel zařízení Package |
Série |
CNR |
| Obal |
Bulk |
Paket / krabice |
SSR with Integrated Heat Sink |
| Typ výstupu |
AC |
Typ montáže |
DIN Rail |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) |
1 (Unlimited) |
load Current |
30A |
Lead free / RoHS Compliant |
Detailní popis |
Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink |
| Obvod |
SPST-NO (1 Form A) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
CNR60A30U
- Výrobci:
SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V