IRF03EB1R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IRF03EB1R2K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IRF03EB1R2K |
|---|---|
| Výrobce | Dale / Vishay |
| Popis | IRF-3 1.2 10% EB E2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | IRF03EB1R2K | Výrobce | Dale / Vishay |
|---|---|---|---|
| Popis | IRF-3 1.2 10% EB E2 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5484 pcs | Datový list | IRF Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm) | stínění | Unshielded |
| Série | IRF | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 7.9MHz | Obal | - |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Materiál - jádro | Ferrite |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz |
| indukčnost | 1.2µH | Výška - Sedící (Max) | - |
| Frekvence - Self Resonant | 144MHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 1.2µH Unshielded Inductor 880mA 210 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 210 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 880mA | Proud - Saturace | - |