domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > IRF03EB470K
IRF03EB470K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IRF03EB470K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IRF03EB470K
Výrobce Dale / Vishay
Popis IRF-3 47 10% EB E2
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number IRF03EB470K Výrobce Dale / Vishay
Popis IRF-3 47 10% EB E2 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5276 pcs Datový list IRF Series
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ -
Tolerance ±10% Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm) stínění Unshielded
Série IRF hodnocení -
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz Obal -
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Materiál - jádro Ferrite
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 13MHz Funkce -
Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 340mA 1.22 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.22 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 340mA Proud - Saturace -