L36SA3R315NRFA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L36SA3R315NRFA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L36SA3R315NRFA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 50W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L36SA3R315NRFA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 3.3V 50W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1511 pcs | Datový list | L36SA Series |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 3.3V |
| Napětí - Izolace | 2.25kV | Napětí - vstup (Min) | 18V |
| Napětí - vstup (Max) | 75V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 1.55" L x 1.95" W x 0.35" H (39.4mm x 49.6mm x 8.9mm) | Série | Delphi L36SA |
| Příkon (W) | 50W | Obal | Tray |
| Paket / krabice | 11-DIP Module | Ostatní jména | 941-1024 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 130°C | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Remote On/Off, OCP, OVP, UVLO |
| Účinnost | 88% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15A 18V - 75V Input |
| Proud - výstup (Max) | 15A | Ovládací prvky | Enable, Active Low |