L36EN-R125-2311
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L36EN-R125-2311 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L36EN-R125-2311 |
|---|---|
| Výrobce | VCC (Visual Communications Company) |
| Popis | LED PANEL INDICATOR RED 125V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | L36EN-R125-2311 | Výrobce | VCC (Visual Communications Company) |
|---|---|---|---|
| Popis | LED PANEL INDICATOR RED 125V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 32231 pcs | Datový list | 36 Series |
| Kategorie | Optoelektronika | Vlnová délka - Peak | - |
| Napětí | 125V | Úhel pohledu | - |
| Typ | LED | styl koncovky | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Série | L36 | hodnocení | AC |
| Tvar výřezu panelu | Round | Panelového výřezu Rozměry | 0.31" (7.87mm) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Millicandela Rating | - |
| Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks | Průhlednost objektivu | - |
| Styl Objektiv / Velikost | Round with Flat Top, 7.54mm | objektiv Color | Red |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Barva lampy | Red |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| Detailní popis | LED Panel Indicator Red 125V Round with Flat Top, 7.54mm Wire Leads - 6" (152.40mm) | Aktuální | - |