PJ-24V100WCRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PJ-24V100WCRA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PJ-24V100WCRA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 100W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 540 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PJ-24V100WCRA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 100W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Enclosed |
| Velikost / Rozměry | 7.28" L x 2.83" W x 1.65" H (185.0mm x 72.0mm x 45.0mm) | Série | PJ |
| Příkon (W) | 100W | Provozní teplota | -10°C ~ 70°C (With Derating) |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Požadováno minimální zatížení | - |
| Účinnost | 89% | Detailní popis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input |
| Proud - výstup (Max) | 4.3A | schválení | CB, CE, cURus, TUV |