domů > produkty > Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) > Konvertory AC DC > PJ-24V150WBRA
PJ-24V150WBRA
PJ-24V150WBRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PJ-24V150WBRA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PJ-24V150WBRA
Výrobce Delta Electronics
Popis AC/DC CONVERTER 24V 150W
(v amerických dolarech)
504 pcs
Product parameter
Part Number PJ-24V150WBRA Výrobce Delta Electronics
Popis AC/DC CONVERTER 24V 150W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 24V Napětí - Izolace 3kV
Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC Typ Open Frame
Velikost / Rozměry 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm) Série PJ
Příkon (W) 150W Provozní teplota -10°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení -
Účinnost 91% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 6.3A schválení CB, CE, cURus, TUV