PJ-24V50WBNA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PJ-24V50WBNA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PJ-24V50WBNA |
|---|---|
| Výrobce | Delta Electronics |
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 50W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 84 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PJ-24V50WBNA | Výrobce | Delta Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | AC/DC CONVERTER 24V 50W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Napětí - Výstup 4 | - |
| Napětí - Výstup 3 | - | Napětí - Výstup 2 | - |
| Napětí - Výstup 1 | 24V | Napětí - Izolace | 3kV |
| Napětí - Vstup | 85 ~ 264 VAC | Typ | Open Frame, Conformal Coated |
| Velikost / Rozměry | 5.20" L x 1.97" W x 1.05" H (132.0mm x 50.0mm x 26.6mm) | Série | PJ |
| Příkon (W) | 50W | Ostatní jména | 1145-1057 |
| Provozní teplota | -10°C ~ 70°C (With Derating) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Chassis Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Požadováno minimální zatížení | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Adjustable Output, PFC, Universal Input | Účinnost | 87% |
| Detailní popis | Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input | Proud - výstup (Max) | 2.1A |