PAM2400ACA270
PAM2400ACA270
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAM2400ACA270 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PAM2400ACA270
Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC REG BST 2.7V 0.4A SYNC SOT89
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PAM2400ACA270 Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC REG BST 2.7V 0.4A SYNC SOT89 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4340 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.7V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 0.9V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Boost
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package SOT-89-3
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-243AA Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména PAM2400ACA270DI
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Up
Frekvence - Přepínání 100kHz Detailní popis Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 2.7V 1 Output 400mA (Switch) TO-243AA
Current - Výstup 400mA (Switch) Číslo základní části PAM2400