PAM2400ACA500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAM2400ACA500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PAM2400ACA500 |
|---|---|
| Výrobce | Diodes Incorporated |
| Popis | IC REG BST 5V 0.4A SYNC SOT89-3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | PAM2400ACA500 | Výrobce | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Popis | IC REG BST 5V 0.4A SYNC SOT89-3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5599 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Výstup (Min / Fix) | 5V |
| Napětí - Výstup (Max) | - | Napětí - vstup (Min) | 0.9V |
| Napětí - vstup (Max) | 5.5V | topologie | Boost |
| synchronní usměrňovač | Yes | Dodavatel zařízení Package | SOT-89-3 |
| Série | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | TO-243AA | Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive | Ostatní jména | PAM2400ACA500DI |
| Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) | Počet výstupů | 1 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | Step-Up |
| Frekvence - Přepínání | 100kHz | Detailní popis | Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 400mA (Switch) TO-243AA |
| Current - Výstup | 400mA (Switch) | Číslo základní části | PAM2400 |