B32520C1393K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32520C1393K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32520C1393K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32520C1393K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.039UF 10% 100VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 509650 pcs | Datový list | B32520-29 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 100V |
| Napìtí - AC | 63V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Série | B32520 |
| hodnocení | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial | Ostatní jména | B32520C1393K B32520C1393K-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked | Detailní popis | 0.039µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial |
| kapacitní | 0.039µF | Aplikace | Automotive; EMI, RFI Suppression |