B32520C1394J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32520C1394J289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32520C1394J289 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32520C1394J289 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.39UF 5% 100VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 328487 pcs | Datový list | B32520-29 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 100V |
| Napìtí - AC | 63V | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Série | B32520 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Box (TB) |
| Paket / krabice | Radial | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks | Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Detailní popis | 0.39µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial | kapacitní | 0.39µF |