domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C1393J289
B32529C1393J289
B32529C1393J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C1393J289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C1393J289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
(v amerických dolarech)
12800 pcs
Product parameter
Part Number B32529C1393J289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS