domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C1472K000
B32529C1472K000
B32529C1472K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C1472K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C1472K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32529C1472K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 10% 100VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1052292 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 100V
Napìtí - AC 63V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)