domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C3222J189
B32529C3222J189
B32529C3222J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C3222J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C3222J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2200PF 5% 250VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
11200 pcs
Product parameter
Part Number B32529C3222J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2200PF 5% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS