domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32529C3223J189
B32529C3223J189
B32529C3223J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32529C3223J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32529C3223J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD
(v amerických dolarech)
11200 pcs
Product parameter
Part Number B32529C3223J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.022UF 5% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 935242 pcs Datový list B32520-29 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 160V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Série B32529 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailní popis 0.022µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitní 0.022µF