domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32652A2472K000
B32652A2472K000
B32652A2472K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A2472K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32652A2472K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32652A2472K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 10% 2KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 238084 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 2000V (2kV)
Napìtí - AC 700V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Série B32652 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-4422
B32652A2472K
Provozní teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 4700pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 4700pF Aplikace DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber