B32652A2622K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A2622K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32652A2622K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 6200PF 10% 2KVDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32652A2622K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 6200PF 10% 2KVDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 176930 pcs | Datový list | B32651-B32658 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 2000V (2kV) |
| Napìtí - AC | 700V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Série | B32652 |
| hodnocení | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial | Ostatní jména | B32652A2622K B32652A2622K-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 0.591" (15.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 6200pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 6200pF |