domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32653A4154J000
B32653A4154J000
B32653A4154J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32653A4154J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32653A4154J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
2880 pcs
Product parameter
Part Number B32653A4154J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS