B32653A4334J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32653A4334J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32653A4334J189 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32653A4334J189 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 119262 pcs | Datový list | B32651-B32658 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 400V |
| Napìtí - AC | 200V | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) |
| Série | B32653 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 0.33µF |