domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32653A4474J289
B32653A4474J289
B32653A4474J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32653A4474J289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32653A4474J289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1920 pcs
Product parameter
Part Number B32653A4474J289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 106182 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 200V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Série B32653 hodnocení -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.47µF