domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32774D1155K000
B32774D1155K000
B32774D1155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32774D1155K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32774D1155K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1.5UF 10% 1.3KVDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32774D1155K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1.5UF 10% 1.3KVDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70910 pcs Datový list B32774,76,78 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1300V (1.3kV)
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm)