domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32774D1305J000
B32774D1305J000
B32774D1305J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32774D1305J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32774D1305J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 3UF 5% 1.3KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1428 pcs
Product parameter
Part Number B32774D1305J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 3UF 5% 1.3KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 34096 pcs Datový list B32774,76,78 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1300V (1.3kV)
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)