domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32776G4506K000
B32776G4506K000
B32776G4506K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32776G4506K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32776G4506K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 50UF 10% 450VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Part Number B32776G4506K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 50UF 10% 450VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5554 pcs Datový list B32774,76,78 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 450V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm)
Série B32776 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-3943
B32776G4506K
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.673" (42.50mm) Funkce Long Life
ESR (Equivalent Resistance Series) 4 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 50µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 50µF