domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32776G8156J000
B32776G8156J000
B32776G8156J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32776G8156J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32776G8156J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 15UF 5% 800VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B32776G8156J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 15UF 5% 800VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15589 pcs Datový list B32774,76,78 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 800V
Napìtí - AC - Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm)