domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32776G8206K000
B32776G8206K000
B32776G8206K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32776G8206K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32776G8206K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 20UF 10% 800VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32776G8206K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 20UF 10% 800VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 15433 pcs Datový list B32774,76,78 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 800V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)