B32916B5335M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32916B5335M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32916B5335M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 3.3UF 20% 1KVDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 440 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32916B5335M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 3.3UF 20% 1KVDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 18311 pcs | Datový list | B32911-B32918 Series, 530v |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 1000V (1kV) |
| Napìtí - AC | 530V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) |
| Série | B32916 | hodnocení | X1 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Provozní teplota | -40°C ~ 110°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 1.476" (37.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.673" (42.50mm) |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 3.3µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 3.3µF |